На території Криму з 2 по 30 вересня очікуються відключення електроенергії. Про це повідомляє прес-центр ПАТ «ЕК «Севастопольенерго».

«Згідно з факсограмою державного підприємства НЕК «Укренерго» №9657 від 2 вересня в період з 2 по 30 вересня у зв'язку з недостатнім забезпеченням палива на електростанціях України та дефіцитом гідроресурсів знижується перетікання потужності енергосистеми України в кримську енергосистему», - йдеться в повідомленні.

Внаслідок цього можливе відключення електроенергії вранці (з 9;00 до 11;00) і ввечері (з 19;00 до 23;00) в житлових районах і промислових підприємств Севастополя.

«Севастопольенерго» не може вплинути на ситуацію і спільно з МНС, а також службами життєзабезпечення міста вживає всіх необхідних заходів для мінімізації наслідків обмеження подачі електроенергії», - зазначили в організації.

Нагадаємо, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України спрямувало обласним енергопостачальним компаніям повідомлення про можливе тимчасове припинення електропостачання населення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

30
Туфли осень-зима Everest