Президент України Петро Порошенко висловив упевненість у тому, що українська має залишатися єдиною державною мовою, а також у тому, що Україну більше ніхто і ніколи не розколе за мовним принципом.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, Президент заявив під час офіційної церемонії підняття українського державного прапора в Києві на Софійській площі 23 серпня.

«Знаю, що тепер за мовною ознакою нас не розколе вже ніхто і ніколи. Принципово залишаючись на тій позиції, що єдиною державною мовою має залишатися українська, ми повинні по достоїнству оцінити внесок російськомовних громадян України на захист нашої спільної Батьківщини», - сказав Порошенко.

За його словами, українська нація міцніє вже не тільки на ґрунті мови або етносу, але й на основі загальної волі більшості жителів України.

«Ця воля полягає в тому, щоб жити разом в єдиній, соборній, унітарній, демократичній і європейській країні. В минуле стрімко відходить поділ України на Схід і Захід, Центр і Південь. Це означає, що ми остаточно і безповоротно відбулися як нація, як український народ», - сказав Президент.

Як повідомляв ForUm, Президент привітав країну з Днем державного прапора.

Яніна Ткачук, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом