У Китаї високопоставленого залізничного чиновника засудили до смертної кари з відстрочкою на два роки, повідомляє «Сіньхуа».

Колишнього главу Управління залізниць міста Куньмін (провінція Юньнань) Вень Цинляна визнали винним у хабарництві та перевищенні службових повноважень. За даними слідства, за шість років Вень набрав хабарів на 20 мільйонів юанів (3,3 мільйона доларів). За ці гроші він надавав різні послуги в просуванні по службі, а також допомагав приватним компаніям в отриманні держпідрядів.

Справу Вень Цинляна пов'язують з масштабної антикорупційної кампанією, яка проходить зараз в Китаї. Під слідством перебувають десятки чиновників високого рангу і топ-менеджерів державних компаній, пише Lenta.ru.

Вирок «смертна кара з відстрочкою», як правило, означає в КНР довічне ув'язнення - за умови, якщо засуджений буде демонструвати зразкову поведінку. Раніше до такого ж покарання був засуджений колишній міністр залізниць Китаю Лю Чжіцзюнь - його звинувачували в отриманні хабарів на суму 64,6 мільйона юанів (10,5 мільйона доларів). Крім того, у нього конфіскували майно і позбавили політичних прав довічно.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом