Українські легкоатлети виграли вісім медалей на чемпіонаті Європи, що завершився в неділю в Цюріху.

В активі української команди дві золоті, п'ять срібних і одна бронзова нагорода.

Чемпіонами Європи стали стрибун у висоту Богдан Бондаренко (2,35 м) і стрибунка Ольга Саладуха, яка виграла змагання в потрійному стрибку з результатом 14,73 м, пише «ЛІГАБізнесІнформ».

Срібні медалі в активі Ольги Земляк (біг на 400 м), Андрія Проценка (стрибки у висоту), Анни Титимець (біг на 400 м з бар'єрами), Людмили ОляновськоЇ (спортивна ходьба), а також жіночої естафетної команди у бігу 4х400 м

Бронзова нагорода в активі Сергія Смелика, який став третім у бігу на дистанції 200 м з особистим рекордом - 20,30 секунди.