Здійснюючи процес часткової мобілізації в Харківській області правоохоронці та військові діють виключно в межах державного законодавства, заявляє відділ зв'язків з громадськістю облуправління МВС.

«Останнім часом окремі сайти поширюють інформацію про факти так званої примусової мобілізації чоловіків, які проживають у Харкові та області. Вона не відповідає дійсності», - запевнили в УМВС.

У соціальних мережах користувачі, які називають себе свідками таких прикладів, розповідають, що невідомі особи у камуфляжному одязі та масках або в міліцейській формі силою забирають чоловіків із зупинок громадського транспорту та торговельних центрів.

З цього приводу Головне управління МВС України в Харківській області офіційно заявляє, що поширена інформація в електронних ЗМІ не відповідає дійсності.

«Ми вважаємо, що поширення такої інформації носить явно провокаційний характер, спрямований на дестабілізацію ситуації в мирному Харківському регіоні.
Співробітники міліції щоденно аналізують стан криміногенної обстановки на території міста та області. В разі виявлення будь-яких заяв від населення про протиправні дії за ними проводиться ретельна перевірка. Жодної офіційної заяви в органах внутрішніх справ за зазначеними фактами не зареєстровано», - наголошується в повідомленні.

Правоохоронці надають всебічну допомогу військовим комісаріатам у проведенні часткової мобілізації, виявляють осіб, які грубо ухиляються від призову. «Ця діяльність регламентована законодавством», - підкреслили в міліції.

Головне управління МВС України в Харківській області закликає мешканців Харкова та райцентрів області, які стали свідком або учасником випадків примусової мобілізації з боку невідомих осіб, терміново звертатися в міліцію або повідомляти інформацію на телефон довіри начальника ГУМВС, який працює цілодобово за номером 70-59-333.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194