Служба безпеки України завершила перевірку одного з найвідоміших українських виробників пива ТОВ ТВК «Перша приватна броварня» й видала рішення про непричетність компанії до фінансування сепаратистської та терористичної діяльності на сході України, повідомили в прес-службі компанії.

«Повідомляємо, що наразі інформації, яка б засвідчила факти причетності компанії до протиправної діяльності на шкоду національним інтересам і безпеці України, в органах державної безпеки немає», - сказано в документі.

«Такий прецедент з проведенням перевірки СБУ за власною ініціативою компанії - це цивілізоване і правове рішення, до якого ми звернулися, щоб спростувати звинувачення у фінансуванні сепаратистів. Безумовно, іншого результату не могло бути», - зазначає юрист компанії «Перша приватна броварня» Юлія Свистович.

Нагадаємо, 11 липня компанія подала заяву в Службу безпеки України з проханням здійснити перевірку власної діяльності через заздалегідь сплановану замовну акцію у Львові та Києві, спрямовану на дискредитацію іміджу «Першої приватної броварні»: у громадському транспорті та на вулицях міст масово поширювалися листівки з недостовірною інформацією й відповідними безпідставними звинуваченнями.

Компанія також звернулася з відповідними позовами до Генеральної прокуратури та прокуратури Львівської області про початок розслідування кримінального злочину й притягнення винних до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Компанія «Перша приватна броварня» була створена у 2004 році родиною Андрія Миколайовича Мацоли і залишалася виключно сімейним підприємством до січня 2012 року.

У 2012 році відбулося злиття компанії з ПБК «Радомишль», який належав міжнародній групі OASIS CIS, що спеціалізується на виробництві пива та безалкогольних напоїв у 6 країнах. 30% акцій OASIS CIS належать Європейському Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) і німецькому пивному концерну Oettinger. Контрольним пакетом OASIS CIS володіють 4 керуючі партнери компанії - громадяни США, Ізраїлю, Великобританії та Росії.

У результаті злиття «Перша приватна броварня» сьогодні здійснює управління 2 пивзаводами - у Львові та в Радомишлі сумарною потужністю 2 млн гл пива за рік.

Найбільшим акціонером компанії та її СЕО залишається українець Андрій Мацола, другий за величиною пакет належить ЄБРР, решта акцій розподілені між концерном Oettinger та керуючими партнерами групи OASIS.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

157
Теги