У Чернігові сьогодні відбулася церемонія підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про затвердження Положення про демаркацію державного кордону між Україною і Республікою Білорусь.

Про це повідомляє «УНІАН».

Документ підписали керівники делегацій у Спільній українсько-білоруській демаркаційній комісії - Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Леонід Осаволюк і начальник Управління делімітації та демаркації державного кордону Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь Олександр Архипов.

Посадовці підкреслили, що Положення про демаркацію державного кордону між Україною та Республікою Білорусь відпрацьовано протягом тривалого часу. Власне підготовка документів тривала з вересня 2013 року, торік у листопаді був встановлений перший знак на українсько-білоруському кордоні.

Осаволюк також пояснив, що затвердження Положення дозволить активізувати демаркацію українсько-білоруського державного кордону. Документ передбачає порядок позначення кордону і винесення його позначення на місцевість. «Узгоджено всі питання. Головне, що вміємо домовлятися. І всі спірні питання вирішувалися, як між двома хорошими сусідами», - підкреслив керівник української делегації.

За словами Архипова, у білоруської сторони повне порозуміння з українськими колегами. «Кордон має бути справедливим у розумінні обох держав», - сказав він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом