Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення просить суд заборонити ретрансляцію в Україні російського каналу «ТVСІ», а Генеральну прокуратуру України вжити заходів щодо російських телеканалів «Life News» і «REN-TV».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацтелерадіо.

«На основі матеріалів офіційного моніторингу Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення звернулася в Окружний адміністративний суд міста Києва з позовом щодо тимчасового призупинення ретрансляції на території України іноземної програми «ТВ Центр-International» (ТVСІ)», - повідомили в прес-службі.

Як зазначається, незважаючи на те, що телеканали «Life News» і «REN-TV» є неадаптованими, і їх трансляція на території України заборонена, Національна рада звернулася до Генеральної прокуратури України щодо вжиття заходів відповідного реагування, «оскільки в їхніх програмах є ознаки злочину, передбачені розділом першим і статтею 161 Кримінального кодексу України щодо злочинів проти держави і розпалювання національної ворожнечі».

Крім того, Нацтелерадіо відправив звернення до провайдерів програмної послуги, в яких зафіксована ретрансляція зазначених телеканалів, з вимогою «негайно припинити цю ретрансляцію».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом