Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов доручив генеральному прокуророві Віталію Яремі притягнути до відповідальності посадових осіб АМКУ за перешкоджання закупівлі бронежилетів для армії.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, він сказав у парламенті, відреагувавши на заяву в.о. міністра оборони Михайла Коваля.

«Я прошу генпрокурора розглянути питання щодо дій Антимонопольного комітету і заарештувати прямо сьогодні (причетних. - Ред.) до того, що призупинено постачання бронежилетів в армію. Негайно заарештувати того, хто це зробив», - наголосив Турчинов.

За словами Коваля, Міноборони замовило постачання 28 тис. бронежилетів українського виробництва за ціною 4120 грн за штуку. Але ця поставка була припинена.

Він також заявив, що на сьогодні у розпорядженні військовослужбовців є 14 тис. бронежилетів. Також очікується постачання 2 тис. комплектів бронежилетів і кевларових касок зі США.

Нагадаємо, у Міноборони пообіцяли, що бійці, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, будуть повністю забезпечені бронежилетами протягом 10 днів, а до середини серпня бронежилетами буде забезпечена вся українська армія.

Валентина Дудко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

109