У Києві медичні працівники почали формувати електронний реєстр пацієнтів.

Як повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на Головне управління охорони здоров'я, комп'ютеризація бази даних пацієнтів насамперед впроваджується в медичних закладах первинної ланки - у поліклініках та амбулаторіях сімейної медицини.

Інформація, яка зараз зберігається в паперовому вигляді - медичній картці, - після надання згоди пацієнта, буде занесена в електронний реєстр. Така практика апробована й активно діє в більшості країн світу, наголошується у повідомленні.

«Створення електронної бази даних дозволить лікарям оптимально коригувати маршрут пацієнта, в режимі он-лайн обмінюватися даними про стан здоров'я, контролювати заходи щодо диспансеризації, профілактичного лікування, забезпечення пільговими ліками та ін.», - повідомляє прес-служба.

Незабаром кияни будуть позбавлені від необхідності збирати і зберігати купу медичних паперів, чекати, поки до лікаря з лабораторії надішлють результати аналізів, стояти в чергах реєстратури і біля кабінетів.

В управлінні підкреслили, що «обробка інформації пацієнтів буде проводитися виключно працівниками медичного закладу, на яких покладено відповідальність про нерозголошення персональних даних та забезпечення їх захисту».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

382