На Житомирщині правоохоронці затримали чоловіка, який за 3 тис. доларів намагався продати 5 кг ртуті, повідомили у МВС області.

Згідно з повідомленням відомства, оперативники затримали 53-річного жителя Романівського району, який продав 5 кг сильнодіючої отруйної речовини - ртуті, оціненого чоловіком у 3 тис. доларів.

Зустріч продавця з клієнтом була призначена у безлюдному місці на околиці смт Романова. Однак тільки один із них знав, що мова йде не стільки про конспірацію таємної угоди, скільки про безпеку людей і навколишнього середовища, адже товар дійсно небезпечний.

Після передачі грошей і ртуті, яка зберігалася у герметично запаяній металевій ємності, працівники міліції затримали продавця.

Тим часом, ртуть у герметичній ємності направлена на відповідне дослідження. Витоку речовини не виявлено.

Вирішується питання щодо порушення кримінальної справи за ч.1 ст.321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

315