В Одесі співробітники Державної служби по боротьбі з економічними злочинами припинили роботу підпільного інтернет-казино. Про це ForUm'у повідомили у Відділі по зв'язках з громадськістю Управління МВС України в Одеській області.

Правоохоронцями було встановлено, що діяльність залу ігрових автоматів в інтерактивному клубі здійснювалася «конспіративно». Перш ніж потрапити до закладу, громадяни дзвонили на мобільний телефон адміністратора і домовлялися про подальше відвідування ігрового залу.
 

На момент перевірки працівники клубу не змогли надати співробітникам міліції потрібних документів. З місця події вилучено 9 системних блоків і моніторів, 4 гральні автомати, ключі для установки ігрових програм, а також близько 5000 гривень.
 

Зараз правоохоронці проводять комплекс оперативно-розшукових заходів щодо встановлення власників клубу, вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.203 (ведення грального бізнесу) Кримінального кодексу України.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

399