Служба безпеки України викрила корупційну схему вимагання та отримання хабарів посадовими особами Державного центру зайнятості.
 
 
Як повідомили ForUm'у у прес-службі СБУ, на виконання Державної програми «Створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення вугледобувних регіонів» Державному центру зайнятості на 2011 рік було виділено із бюджету України 365 млн. грн.
 

«Встановлено, що керівні посадові особи Державного центру зайнятості надавали державні кошти підприємствам для створення нових робочих місць тільки за умови «відкату» у розмірі 15-20% від суми, яка виділялася. При несплаті зазначених відсотків фінансування припинялося і починалися усілякі «контрольні перевірки» цих підприємств», - йдеться у повідомленні.

25 листопада у Києві у результаті спецоперації були затримані четверо чиновників, зокрема, начальник Центру та начальник фінансового управління. Під час обшуку у службових кабінетах, приватних будинках і у банківських скриньках вилучено, серед іншого, понад 2 мільйони гривень, близько мільйона доларів США, понад 300 тисяч фунтів стерлінгів, близько півмільйона євро і понад 3 кг золота і ювелірних прикрас.

За матеріалами СБУ Генеральною прокуратурою України відносно посадових осіб порушено кримінальну справу за фактами хабарництва та незаконного збагачення (ст.ст. 368, 368-2 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, раніше агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на СБУ повідомляло, що був затриманий директора Державної служби зайнятості Володимир Галицький та кілька чиновників відомства.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1176