Державна санітарно-епідеміологічна служба України здійснює постійний радіаційний контроль за продуктами харчування, питною водою та об'єктами навколишнього середовища, а також проводить вимірювання гамма-фону, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».
Голова Державної санітарно-епідеміологічної служби Сергій Риженко під час селекторної наради з головними державними санітарними лікарями регіонів поставив завдання посилити радіаційний контроль за транспортними засобами, продуктами харчування та іншими товарами, які ввозяться з-за кордону на територію України, зокрема, з територій, які могли зазнала радіоактивного забруднення внаслідок ядерної аварії в Японії.
У префектурі Фукусіма землетрус і цунамі викликали аварії на АЕС, ліквідувати які поки не вдається.
29 березня директор департаменту з гідрометеорології Міністерства природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Білорусі Марія Герменчук заявила, що в країні, так само як і в Росії і країнах Євросоюзу, були виявлені сліди радіоактивних забруднень, що стали наслідками викидів на «Фукусіма-1». Проте їх рівень у Білорусі виявився вкрай низьким.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом