За пару хвилин до вибуху в «Домодєдово» митний контроль пройшов ректор Одеської духовної семінарії архімандрит Серафим Раковський. Про це він розповів газеті «Сьогодні».

«Я буквально за п'ять хвилин до вибуху вийшов з аеропорту до електрички. Там вибуху не було чути і на пероні ніякої паніки не було. Я дізнався про вибух уже в електричці. Мене зустрічали на Павелецькому вокзалі. Люди вже знали про те, що трапилося, і дуже переживали, чи нормально я доберуся ».

Напередодні вильоту в Одесі був снігопад, й архімандрит побоювався, що не потрапить до Москви: «У мене було погане передчуття. Я боявся, що рейс скасують, і всю ніч молився Святому Миколаю. Бог почув мої молитви, допоміг мені дістатися до Москви і пройти митний контроль до вибуху».

Нагадаємо, 24 січня внаслідок вибуху бомби в аеропорту «Домодєдово» загинуло 35 осіб. Ще понад 100 госпіталізовано, більше 40 з них знаходяться у важкому і вкрай важкому стані.

Унаслідок теракту загинула громадянка України. У МЗС України поки не підтвердили цю інформацію.

Як раніше писав ForUm, лідер партії «Родіна» Ігор Марков розповів по телефону з Москви, що мало не став жертвою вибуху в аеропорту Домодєдово.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

419