Навіть криза не змусила великих підприємців відмовитися від персональних літаків. Вони хоч і дорогі для утримування, але більше за гроші бізнесмени, що літають, цінують свій комфорт.
Російський мільярдер вважатиме за краще розповісти про подробиці ведення бізнесу, може не приховувати марку свого дорогого автомобіля, але про особистий літак напевно умовчить. Галас у такому питанні ні до чого.
На джетах переміщаються підприємці мега-рівня, здатні купити декілька крилатих машин, - Олег Деріпаска, Михайло Прохоров, Віктор Вексельберг.
При цьому Роман Абрамович володіє не стільки джетом, скільки літаком, який зазвичай застосовується в комерційній авіації, - Boeing 767-300. Такі лайнери є в парках всіх великих авіакомпаній, зокрема російських Аерофлоту і Трансаеро.
Незважаючи на фінансові складнощі, бізнесмени в жодній країні не готові відмовитися від користування персональними бортами.
Так, у всьому світі бізнес-рейсами переміщаються сотні тисяч спроможних, але збіднілих за кризу іноземців. Тому ще активніше, ніж раніше, за кордоном розвивається форма сумісного володіння судном, повідомляє «Кореспондент».
Це так звана «часткова власність», а не «приватна»: замовник оплачує частину вартості літака й отримує за це на якийсь період часу пріоритетний і дешевший фрахт. У Росії ж покупки літаків у такий спосіб не дуже популярні – чимало ще таких, хто здатний купити літак цілком.
ТОП-5 рейтингу власників бізнес-джетів за версією журналу Фінанс:
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом