Полiтика

На Івано-Франківщині бояться, що Європарламент занадто мало знає про Бандеру

Івано-Франківська облрада сьогодні скликає позачергову сесію для розгляду резолюції Європарламенту відносно Степана Бандери. Про це повідомили в обласній раді.

Голова Івано-Франківської облради Ігор Олійник видав розпорядження №18-р від 2 березня 2010 року «Про скликання позачергової тридцять шостої сесії обласної ради». «Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову тридцять шосту сесію облради 3 березня 2010 року о 10 годині з порядком денним: Про звернення Івано-Франківської обласної ради до Європейського парламенту з приводу резолюції Європарламенту щодо ситуації в Україні», - мовиться у розпорядженні голови облради, яке приводить «УНІАН».

Нагадаємо, 3 березня також відбудеться позачергова сесія Тернопільської облради для розгляду резолюції Європарламенту, що стосується присвоєння провідникові Організації Українських Націоналістів Степану Бандері звання «Герой України».

Як раніше писав ForUm, Європейський парламент розкритикував рішення третього Президента України Віктора Ющенка про присвоєння Степану Бандері звання Героя України і виразив надію, що нове керівництво країни його відмінить. Про це мовиться в резолюції Європарламенту відносно України, прийнятої 25 лютого в Брюсселі.

Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України 22 січня 2010 року.