Під стінами Центральної виборчої комісії України в четвер знов проходить мітинг-концерт прихильників кандидата в президенти Віктора Януковича.
Чисельність учасників акції складає близько 3 тис. чоловік. Серед учасників акції переважають молоді люди спортивної статури. На відміну від попередніх днів біля будівлі ЦВК також з'явилися представники «Беркута», зокрема, декілька чоловік знаходяться біля входу в метро станції «Печерська», повідомляє «Інтерфакс-Україна».
На сцені, встановленій перед ЦВК, виступив народний депутат Михайло Папієв, що зачитав звернення Януковича до українського народу.
Температура повітря в Києві наразі - близько 5 градусів морозу, місцями йде невеликий сніг.
Як повідомляв ForUm, прихильники Партії регіонів уже четвертий день проводять акції біля Центральної виборчої комісії на підтримку «вибору українського народу».
ЦВК опрацювала вже 100% протоколів: за Януковича проголосували 48,95% виборців, за Юлію Тимошенко – 45,47%.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом