
Політолог Кость Бондаренко прогнозує, що прем'єр-міністром при новому Президенті Вікторові Януковичу може бути чинний Глава держави Віктор Ющенко.
«Віктор Ющенко може бути прийнятним для Партії регіонів з різних причин. Оскільки саме Ющенко більше інших сприяв Януковичу у проходженні його на пост Президента. Крім того, зараз у якості прем'єр-міністр необхідна якась фігура, яка могла б стати «політичним камікадзе». Ющенко, з погляду Партії регіонів, міг би бути для цього ідеальною фігурою, оскільки його не жаль. А через півроку його можна буде замінити на когось іншого», - заявив Бондаренко, повідомляє «УНІАН».
Як раніше писав ForUm, 7 лютого в Україні пройшов другий тур виборів.
ЦВК опрацювала 100% електронних протоколів. За кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича проголосували 48,95% виборців, за Юлію Тимошенко – 45,47%.
Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича на виборах Президента.