Завтра Партія регіонів планує зібрати на акції біля Центральної виборчої комісії майже 50 тис. своїх прихильників.
Про це сьогодні на брифінгу у Києві повідомив начальник Департаменту громадської безпеки Володимир Маєвський.
За його словами, 3 лютого у КМДА надійшла офіційна заявка від голови виборчого штабу кандидата у Президенти Віктора Януковича Миколи Азарова про те, що з 00:00 8 лютого Партія регіонів планує провести біля ЦВК свою масову акцію, у якій братимуть участь приблизно 50 тис. чол.
«Є інформація про те, що сьогодні виїжджають автобуси із регіонів з людьми для участі у цій акції», - сказав він.
Також він повідомив, що у санаторіях і на базах відпочинку у Київській області перебувають приблизно 3 тис. чол., які беруть і братимуть участь у масових заходах.
Як зазначив Маєвський, на сьогоднішній день у Києві біля Секретаріату Президента, Кабінету міністрів, ЦВК, ВР встановлено 160 наметів Партії регіонів, із яких 12 - військового типу. Вдень у них перебуває до 400 чол., у нічний час – 20-150.
Маєвський сказав, що у разі збільшення кількості учасників акції міліція відповідно збільшуватиме кількість своїх нарядів для охорони громадського порядку, пише «УНІАН».
Як раніше писав ForUm, сьогодні в Україні проходить другий тур виборів Президента.
На пост Глави держави претендують переможці першого туру – лідер Партії регіонів Віктор Янукович і чинний прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.
Сьогодні Центральна виборча комісія дозволила забезпечувати голосування вдома двом членам дільничних виборчих комісій замість трьох, як передбачено законом.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом