Сьогодні Україна вперше приймає у себе «Різдвяні зустрічі» Алли Пугачової. Як розповів ForUm’y технічний директор проекту Геннадій Мусін, у постановці масштабного шоу задіяно більше тисячі чоловік технічного персоналу і близько трьох з половиною сотень артистів.

«Унікальність проекту полягає в тому, що все технічне обладнання представлене компаніями-конкурентами, але, коли був підписаний технічний райдер, ми зрозуміли: єдине, що можна зробити – це об'єднати зусилля всіх абсолютно. Тому що ми всі працюємо на одне ім'я – на ім’я Алли Борисівни Пугачової», - зокрема, сказав він.

За словами Мусіна, обладнання, представлене на сцені, складає в цілому «дванадцять форм». «Це, якщо говорити в цифрах, десь близько 1700 освітлювальних приладів, причому деяким з них у прямому розумінні немає аналогів в Україні. Тому, крім українських компаній, з нами працюють ще компанії Прибалтики і Росії», - пояснив він.

Розповідаючи про учасників, яких глядачі зможуть побачити на сцені, Мусін зазначив, що їх «приблизно триста сімдесят чоловік», а кількість номерів, заявлених у програмі, близько сорока двох.

«За попередніми даними, програма розрахована на три години без антракту, але все-таки складно зараз сказати, скільки номерів буде точно, тому що безперервно йдуть якісь зміни, щось додається в реквізиті, постановках, костюмах. Дуже часто на таких масштабних заходах бувають великі проблеми – кого першим ставити, кого останнім. Тут такого немає, практично всі артисти знаходяться на сцені», - сказав він і додав: «Дуже шкода, що таких свят у нас мало, тому що вони дійсно об'єднують».

Не залишили без уваги високий рівень організації шоу і «мега-зірки».

«Мене цього разу приголомшила організація свята, - признався в інтерв'ю ForUm’y Філіп Кіркоров. – Я вже багато сказав про те, що Алла Пугачова зробила на сцені приголомшливе шоу, але дуже шкода, що глядачі не зможуть побачити те, що залишається «за кадром». Тому що та атмосфера свята і радості, яка створена організаторами за кулісами, те, як артисти живуть, який у них транспортний ескорт, чим їх годують, як їх годують, де вони живуть – це все дуже по-фірмовому зроблено. І видно, що люди з великою любов'ю і повагою ставляться до артистів, які тому й почуваються як удома», - зазначив він.

 

Зокрема, Кіркоров виразив подяку членові правління Міжнародного фонду «Єдиний світ» Валентині Басовській, яка, за його словами, зуміла правильно організувати «свято для артиста».

«Величезне спасибі Валі Басовській за правильну організацію свята для артиста, починаючи від розповсюдження квитків і закінчуючи виходом на сцену в проекті Пугачової. Це все зроблено з великим професіоналізмом і пошаною до артиста і до себе», - підкреслив він.

Краще за всіх, мабуть, резюмував «організаційні враження» глава правління Міжнародного фонду «Єдиний світ» Едуард Прутник.

«Різдвяні зустрічі» Алли Пугачової - це не просто концертна програма, а ціле явище в культурному житті. Цей проект знову і знову примушує нас задуматися над дуже важливими саме сьогодні речами: про доброту, взаєморозуміння, людську терпимість і мудрість, але головне - він об'єднує людей», - підсумував він.

Нагадаємо, сьогодні київський Палац спорту на один вечір перетвориться на культовий куточок столиці – легендарний Андріївський спуск. Саме цього дня Україна вперше прийматиме у себе знамениті «Різдвяні зустрічі» Алли Пугачової.

Згідно концепції проекту, одним з «героїв» музичного спектаклю повинне стати власне, МІСТО. Улюблене місто ще містиком Михайлом Булгаковим, по-своєму «вічний» Київ, у якому зустрічаються-розстаються різні герої вистави.

Філософські балади, любовна лірика, святочні і жартівливі пісні — найрізноманітніші стилі об'єднають «мешканців» в одному музичному просторі, де немає меж, а є лише взаєморозуміння за допомогою музики, творчості.

«Київ вибраний мною не випадково, — говорить Алла Борисівна. — Це нова точка відліку проекту. І таким чином вибудовується його подальша концепція. Починаючи з Києва, програма виходить на міжнародний виток. І саме Києвом якраз все мотивовано. Адже це колиска нашої духовності, цілий пласт історії і релігії: князь Володимир, Хрещення Русі в 988 році. Це сакральні місця, важливі для кожного з нас», - підкреслює вона.

Нагадаємо, двадцять років тому, в 1989-му році, на ТБ вперше з'явилася програма «Різдвяні зустрічі», господинею і творчим натхненником якої стала Алла Пугачова. З тих пір проект по праву вважається одним з найулюбленіших у багатомільйонної глядацької телеаудиторії. І одним з найпрестижніших для багатьох представників шоу-бізнесу.

У різні роки «Різдвяні зустрічі» Алли Пугачової проходили як на масштабному майданчику московського спорткомплексу «Олімпійський», так і в камерній домашній атмосфері заміського будинку самої Примадонни (або садибі її близьких друзів).

За ці роки проект Пугачової, що завжди оновлюється і постійно вдосконалюється, ставав зоряним трампліном для таких виконавців як Валерій Меладзе, Григорій Лепс, Володимир Пресняков, Аніта Цой, Філіп Кіркоров, Лоліта, Крістіна Орбакайте, Сергій Челобанов, груп — «А-студіо», «Любе», багатьох інших артистів і колективів. Незмінним залишився лише девіз «Різдвяних зустрічей» — «Нехай нові зірки запаляться, а старі не впадуть!»

Фото Володимира Синдєєва

Читайте по темі:

Подготовка к «Рождественским встречам»: Волочкова меняет амплуа, Моисеев называет Пугачеву «феей»

Пугачева готовится к «Рождественским встречам» в Киеве

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

922