Всесвітній банк готовий розширювати співпрацю з Україною в енергетичній сфері за умови впровадження відповідних реформ у сфері ЖКГ. Про це заявив віце-президент Всесвітнього банку по регіону Європи і Центральної Азії Філіпп де Хуаро під час зустрічі з прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко в Києві.

«Банк співпрацює з Україною в області енергетики понад 10 років, і в нас є високий рівень довіри, який потрібний для цього, тому ми продовжуватимемо розширювати наші проекти», - сказав Хуаро.

Він зазначив, що в України є великі можливості щодо реалізації програм енергозбереження, - передає «УНІАН».

«Україна може заощадити багато грошей шляхом поліпшення систем енергозбереження, і шлях до цього – збільшення тарифів. Тому що населення повинне бачити, що цей ресурс чогось вартий», - сказав він.

При цьому Хуаро зазначив, що Всесвітній Банк розглядає питання надання великих інвестицій для розвитку газової інфраструктури, але цей розвиток повинен співпадати і з впровадженням реформ в Україні.

«Для того, щоб ці інвестиції були стабільними, вони повинні супроводжуватися реформами. І я хочу підтвердити, що з вашою допомогою ми готові рухатися за цим проектом, якнайшвидше», - сказав Хуаро.

Як повідомляв ForUm, раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що Україна сподівається на отримання від Всесвітнього банку 4-ої позики на політику розвитку до кінця 2009 року.

«Ми високо цінуємо ту динаміку, з якою ми спільно готуємо (отримання – ред.) 4-у позику на політику розвитку. І дуже сподіваємося, що цей процес завершиться успішно, і 4-а позика зможе запрацювати до кінця року», - сказала Тимошенко на зустрічі з віце-президентом Всесвітнього банку (ВБ) з питань Європи і Центральної Азії Філіппом де Хуару в понеділок у Києві.

Тимошенко також зазначила велику значущість для України цього проекту. За словами прем'єр-міністра, Україна зацікавлена в продовженні співпраці з Всесвітнім банком з питань модернізації газотранспортної системи.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

510