Щоб подати апеляцію, у школяра повинна бути поважна причина. До таких, зокрема, відносяться запізнення через проблеми з обов'язковою розвозкою (школярів повинні були везти на автобусах до місця тестування), відволікання дітей спостерігачами (наприклад, вони розмовляли). Крім того, можна оскаржити результат, якщо інші абітурієнти заважали писати тест або школяра не влаштовували санітарно-гігієнічні умови в аудиторії, де проходив іспит (було дуже холодно, дуже жарко, дуже брудно). Проте, словам школяра шукатимуть підтвердження, опитуючи інших учасників тестів.

Щоб побачити свій тест, школяр повинен написати заяву у Центр тестування, де він укаже свою адресу. Впродовж 10 днів його оповістять, коли можна підійти, щоб подивитися роботу. Так, апеляції подаються впродовж 5 днів після отримання сертифікатів і розглядаються 10 днів. Переписати роботу вже неможливо. Якщо школяр подає апеляцію, це означає, що уже написане ним раніше тестування перевірять наново. І якщо результати відрізнятимуться від виставлених при першій перевірці, старі оцінки обнулять і видадуть новий сертифікат. Проте, подаючи апеляцію, оцінку можна не тільки підняти, але і знизити, - повідомляє «ЛІГА».

Як повідомляв ForUm, тільки 7% серед опитаних випускників дали негативну оцінку організації незалежного тестування. За словами Президента України Віктора Ющенка, це чесна і відверта відповідь усім скептикам.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

409