Сьогодні деякі члени блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» не готові голосувати за створення з 1 січня 2008 року професійної армії і не вірять у можливість за два роки повернути втрачені заощадження населенню. Про це сказав під час круглого столу кандидат у народні депутати від НУ-НС Владислав Каськів.
Він відзначив, що «сьогодні є тверда політична воля і у НУ-НС, і у БЮТ для створення демократичної коаліції».
За його словами, - в НУ-НС «немає жодної людини, яка б не проголосувала за кандидатуру Юлії Тимошенко (йдеться про можливість голосування за її кандидатуру на посаду прем'єр-міністра – ред.) і В’ячеслава Кириленка (йдеться про посаду голови ВР – ред.)».
У той же час він відзначив, що «дострокові вибори робилися не для того, щоб Тимошенко стала прем'єр-міністром, для того, щоб в Україні сформувався демократичний уряд, який би проводив радикальні економічні реформи і саме тут заритий корінь всього того, що відбувається».
Він відзначив, що в той же час у ряду членів НУ-НС «є величезний сумнів щодо пакету законопроектів», - передає «УНІАН».
Каськів додав, що як член політради НУ-НС може стверджувати, що всім були відомі тільки назви законопроектів, і ніхто не бачив їх змісту.
Каськів підкреслив, що він особисто, і ще ряд членів блоку не підтримують ідею введення імперативного мандата і продовження мораторію на продаж землі.
Він відзначив, що є «хибною практика пакетного голосування за законопроекти».
Каськів відзначив, що є неможливою і популістською тема введення з 1 січня 2008 року професійної армії.
За його совами, також НУ-НС не може брати на себе відповідальність за обіцянки Тимошенко про повернення впродовж 2-х років заощаджень громадян.
Він відзначив, що «ми не можемо взяти відповідальність за цей популізм».
«Ми робили вибори, щоб змінювати країну, а не когось кудись обирати», - відзначив Каськів.
У той же час він відзначив, що цими своїми висловлюваннями не хоче «торпедувати процес переговорів».
Він підкреслює, що законопроекти повинні прийматися не пакетом, а кожний окремо.
За його словами, - якщо все вирішуватиметься таким чином, то тоді не потрібно збирати парламент, а можна, як у радянські часи, скликати президію двічі в рік і лідери фракцій, кажучи, скільки у них є голосів, таким чином ухвалюватимуть рішення.
На уточнення присутніх, що означає у такому разі вчорашня презентація угоди В’ячеславом Кириленком і Юлією Тимошенко, якщо рішення політради НУ-НС із цього приводу не було, він сказав, що йдеться не про остаточний варіант, а про попереднє узгодження проекту угоди, яка доопрацьовуватиметься.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом