Київ підписав меморандум про співпрацю з Джакартою (Республіка Індонезія).

Як повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації, документ був підписаний під час перебування в Індонезії заступника голови КМДА Сергія Рудика.

Меморандум повинен сприяти встановленню і розвитку взаємовигідної співпраці між Джакартою і Києвом у сферах розвитку міського управління, громадського транспорту, малого і середнього бізнесу, торгівлі, культури, спорту, освіти, планування і збереження парків і зон відпочинку.

Як відзначив Рудик, «Індонезія – третя країна в світі за кількістю населення, в її столиці Джакарті проживає близько 12 мільйонів чоловік. Річний бюджет Джакарти складає понад 2 млрд. дол. США. Це величезне сучасне місто, яке динамічно розвивається і де заплановано протягом 40 років побудувати метро». «Київська влада має необхідний досвід і може їм у цьому допомогти. Нам є що запропонувати один одному», – запевнив він, передає «УНІАН».

В Індонезії Рудик провів переговори з губернатором Джакарти і керівництвом однієї з найбільших компаній Індонезії «Джакарта моноріал», за результатами яких індонезійська сторона заявила, що вже готова підписати з київськими колегами контракт про розробку проектної документації на будівництво першої лінії метрополітену в Джакарті. За попередніми розрахунками, загальна вартість цього проекту складатиме 1,8 млрд. дол.

«В Джакарті готові підписати всі необхідні угоди. Тепер все залежить від нас. Вважаю, що у нас є всі можливості виграти тендер на це будівництво. Цей проект – реальна можливість отримати замовлення для ВАТ «Київметробуд» і інших київських компаній, які забезпечать жителів Джакарти сучасним, якісним і безпечним підземним транспортом», – сказав заступник голови КМДА.

Рудик також повідомив, що уряд Японії надав Джакарті на будівництво метрополітену пільговий кредит на 40 років у розмірі близько 18 мільярдів дол. США. Реалізація цього проекту починається в серпні 2007 року. Протягом перших двох років планується повністю підготувати проектну документацію і закінчити всі підготовчі роботи, а з 2009 року – почати будівництво першої лінії метрополітену протяжністю близько 14 км.

Конкурентами «Київметробуду» під час конкурсу можуть стати провідні метробудівні компанії світу. Зацікавленість у проекті вже виявили будівельні компанії з Японії, Південної Кореї і Російської Федерації, - відзначили в КМДА.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

719