Суспiльство

Коаліція не збирається припиняти роботу Ради

Коаліція не збирається припиняти роботу Ради

Коаліція наполягатиме на продовженні роботи парламенту. Про це повідомив прем'єр-міністр України Віктор Янукович у неділю журналістам в Одеській області після ознайомлення із станом посівів, що потерпіли від засухи.

«Звичайно, ми наполягатимемо на тому, щоб парламент працював і був працездатним, мав нагоду приймати закони. Але як це буде у зв'язку з обнуленням списків і виходом депутатів, мені важко зараз що-небудь говорити. Я думаю, що наступного тижня буде повна ясність», - сказав Янукович.

Прем'єр-міністр мотивував свою позицію тим, що Конституція України передбачає безперервний режим роботи всіх гілок влади. «Влада – це організм, який повинен забезпечувати життєздатність країни. І я не розумію таких підходів, коли хтось висловлюється інакше. Адже Конституція України це припускає - безперервність роботи гілок влади. Це потрібно для суспільства», - додав він.

У зв'язку з цим глава уряду виразив нерозуміння «негативного ставлення Президента до роботи ВР», передає «УНИАН».

Як повідомляв ForUm, Президент України Віктор Ющенко своїми указами тричі - 29, 31 травня і 1 червня - продовжував легітимність Верховної Ради V скликання.

1 червня легітимність парламенту була продовжена тільки на один день, але, не дивлячись на це, на офіційному веб-порталі ВР на понеділок, 4 червня, анонсується проведення засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і прес-конференція голови ВР V скликання Олександра Мороза. 2 червня, з'їзди Блоку Юлії Тимошенко і блоку «Наша Україна» достроково припинили повноваження народних депутатів, вибраних від цих політичних сил.