2 жовтня стартує осінній марафон з впорядкування, озеленення і поліпшення санітарного стану Києва.
Як повідомили в прес-службі КМДА, столичний мер Леонід Черновецький підписав розпорядження, яким зобов'язав районні держадміністрації, зокрема, привернути до виконання запланованих заходів осіннього місячника з впорядкування, озеленення і поліпшення санітарного стану Києва працівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності і відомчого підпорядкування, а також громадськість.
За інформацією заступника голови КМДА Дениса Басса, «провідним, домінантним завданням цього місячника, який триватиме з 2 жовтня і до 2 листопаду, - забезпечити сприятливі умови для життя і діяльності киян в осінньо-зимній період».
«Леонід Михайлович створив спеціальну міську комісію, яка контролюватиме хід виконання відповідних робіт у районах, причому не з паперових звітів, а реального стану ситуації – після походів і об'їздів по місту. Грошей на впорядкування ми не жаліємо: заплановано використати 145 мільйонів гривень. Цього має вистачити і на ремонт дахів будинків площею майже півмільйона квадратних метрів, і на оновлення 389 фасадів, і на заміну 207 аварійних балконів, і на впорядкування понад 20 тисяч квадратних метрів вулиць і дворів, де жителі довгий час змушені миритися з наслідками аварійних робіт після ремонту підземних інженерних мереж», - розповів Басс, передає «УНІАН».
За його словами, буде «також відновлено тверде покриття на дорогах (загальна площа – 55 тисяч квадратних метрів), оновлено 43 тисячі квадратних метрів тротуарів і пішохідних переходів, 50 тисяч квадратних метрів проїздів усередині житлових кварталів. На транспортних розв'язках, у торгових, медичних закладах, інших подібних місцях масового перебування встановлюватимуть спецобладнання, щоб забезпечити вільне пересування людей з обмеженими фізичними можливостями».
Звичайно, сказав Басс, столиця після місячника повинна набути святкового і привабливого вигляду. За його словами, буде побудовано і відремонтовано понад 14 кілометрів мереж зовнішнього освітлення тільки в секторах малоповерхової, садибної забудови. Всі райони повинні провести ревізію і відремонтувати освітлення підходів до будинків, проїздів у мікрорайонах і, звичайно, на всіх площах, вулицях і провулках. Заплановано також в цей сприятливий для посадки період поповнити зелені угіддя Києва на більш ніж 10 тисяч дерев і 28 тисяч кущів. Встановити нові і відремонтувати старі контейнери і прибрати звідусіль все сміття, підкреслив заступник голови Київської міськдержадміністрації.
«Ми хочемо, щоб всі кияни знали: столична влада дала вказівку відповідним службам у жодному випадку не допускати фактів спалювання в місті опалого листя, сміття, відходів виробництва, - відзначив Басс. - Це завдає шкоди не тільки екології, але і життя і здоров'ю людей».
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом