Ніякої цензури ні в Київській міській державній адміністрації ні в Київраді не існує, заявив секретар Київради Олесь Довгий в інтерв'ю журналістам.
«Я хотів би чітко дати зрозуміти журналістам, що ніякої цензури ні в КМДА, ні в Київраді не існує», - сказав він.
Довгий пояснив із цього приводу: «Нашій команді від попередників дістався складний управлінський механізм, який через бюрократичну недоладність часто пробуксовує і гальмує. Більше того, ми отримали в спадок урядовців, які чи то через заангажованість старою командою, чи то через своє невміння або небажання працювати часто відверто бойкотували рішення КМДА і Київради. І при цьому, не бажаючи покинути свої насиджені місця, дозволяли собі наліво і направо роздавати коментарі».
При цьому, торкаючись питання формування нової команди, Довгий відзначив, що «для створення нормальної команди з управління містом необхідний час». Він додав також, що «зараз пан Омельченко (колишній мер) ще і ображається на деяких своїх колишніх колег, які вирішили прикласти свій досвід і знання до загального рішення київських проблем».
«Що ж до нашої команди, так це передусім сплав молодості і досвіду. Ми хочемо повністю змінити ставлення громадян до владних структур. І те, що ми вже встигли зробити, – стає прикладом для інших міст України», сказав Довгий, передає «УНІАН».
За словами Довгого, «в даний час продовжується кадрове формування нової професійної менеджерської команди, яка відстоюватиме нашу загальну ідеологію». Секретар Київради пояснив, що «саме цим, а не якимись міфічними намірами нібито обмежити свободу слова, і пояснюється ухвалене рішення» про введення нової схеми спілкування із ЗМІ працівників мерії.
В той же час Довгий відзначив, що відносини ЗМІ з владними структурами «повинні базуватися на взаємній пошані і відвертості».
«А цьому потрібно вчитися обом сторонам», переконаний він. Довгий при цьому запропонував відповісти на декілька питань: «Чому, наприклад, деякі ваші колеги вдаються до відвертого чорного піару, дезінформуючи своїх читачів? Чому ЗМІ офіційно не обнародують інформацію про своїх реальних власників і їх політичну приналежність? Чому, нарешті, деякі газети, допускаючи свідомі ляпи, як то – перекручення заяв посадовців, їх прізвищ, імен і по батькові, навіть не вважають потрібним вибачитися, а відразу кричать про нібито якісь «утиски»?
Як повідомлялося, 11 серпня прес-служба Київської міської державної адміністрації розповсюдила лист, в якому повідомляється про введення нової схеми спілкування із ЗМІ працівників мерії. Схема полягає в наступному: всі коментарі представників КМДА, інтерв'ю, а також будь-яка інша інформація, яка торкається діяльності адміністрації, розповсюджуватиметься виключно прес-службою КМДА.
Черновецький, коментуючи цей лист, заявив, що визначить список представників КМДА, які матимуть повноваження коментувати ЗМІ діяльність міської влади.
«Ми визначимо членів моєї команди, відповідальних людей, до десяти чоловік, які можуть коментувати різні події так, як це потрібно», - сказав Черновецький. Зокрема, звертатися за коментарями можна буде, за його словами, до його заступників – Дениса Басса, Ірени Кильчицкої, а також до секретаря Київради Олеся Довгого.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом