Народний депутат України (фракція «Наша Україна») Анатолій Кінах закликає парламентаріїв з усіх політичних фракцій не допустити зриву бюджетного процесу.


Про це повідомили в прес-службі Кінаха.


«Відповідальні політичні сили у ВР, яких цікавить не власна політична доля, а майбутнє держави, не повинні допустити зриву бюджетного процесу. Вони повинні зосередитися на комплексному і системному доопрацюванні проекту держбюджету», - зазначив Кінах, повідомляє «УНІАН».


За його словами, бездіяльність Верховної Ради і затягування всіх термінів розгляду і підготовки бюджетної резолюції на 2007 рік може болісно вдарити по економіці і добробуту громадян. «Ті, хто розгойдують маятник парламентської стабільності, повинні розуміти і нести відповідальність за те, що з їхньої вини наступний 2007 рік може бути втрачений” , - зауважив Кінах.


На його думку, для підготовки збалансованого проекту бюджету-2007 слід забезпечити перш за все баланс між споживанням і розвитком, адже вітчизняна економіка потребує істотної модернізації. Слід зокрема посилити інвестиційно-інноваційний складник розвитку економіки, передбачити стимули для розвитку високотехнологічних галузей і малого і середнього бізнесу, зменшити навантаження на фонд оплати праці, передбачити заходи із зниження податкового навантаження на бізнес, зокрема скасувати обкладення ПДВ інвестиції у вигляді основних виробничих фондів, удосконалити податок на додану вартість тощо. «І чи не найголовніше - забезпечення постійного зростання макроекономічних показників повинно базуватися і супроводжуватися структурними змінами в економіці країни”, - наголосив Кінах.


Водночас він поінформував, що на засіданні комітету з питань національної безпеки і оборони вчора були сформульовані пропозиції стосовно вдосконалення проекту держбюджету, зокрема щодо військово-оборонного складника. Серед іншого наголошувалося на необхідності визначити захищеними витратами держбюджету на 2007 рік фінансування Програми реформування і розвитку Збройних Сил України, будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, фонд грошового забезпечення військовослужбовців. Як наголошувалося на засіданні комітету, серед пріоритетних напрямків бюджетної політики наступного року окремо слід визначити фінансування потреб оборони держави із загального фонду держбюджету в обсягах, не нижче за прогнозні показники витрат на потреби оборони на період до 2015 року, затверджені Постановою Кабміну від 4 лютого 2004 року і затверджені Президентом України «Програмою реформування і розвитку Збройних Сил України на період 2006-2011 років». А.КІНАХ додав, що відповідні пропозиції членів комітету були направлені в комітет ВР з питань бюджетної політики.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

428