Заступник Київського міського голови – секретар Київради Олесь Довгий заявляє, що принципова позиція нової київської влади полягає в тому, що в Київській міській раді не повинно бути ні «помаранчевої», ні «блакитної» політики.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Україна молода».

Відповідаючи на питання про ситуацію в Київраді, Довгий підкреслив, що «кияни голосували не тільки за БЮТ, а й за Партію регіонів, Блок Леоніда Черновецького, «Нашу Україну», ГАК, Блок Литвина, Соціалістичну партію». «Київрада – це не Верховна Рада. Тут не повинно бути політики», - відзначив секретар Київради, передає «УНІАН».

Він відзначив, що депутати Київради повинні ефективно працювати на благо суспільства і нести відповідальність перед киянами за те, що відбувається в Києві. «У нас немає опозиції, коаліції, більшості. Є депутати, які хотіли відразу конструктивно працювати на благо киян. А є інші депутати, які натомість, щоб займатися житлово-комунальним господарством і невідкладними проблемами, граються в політику», - сказав Довгий.

У зв'язку з цим секретар Київради відзначив, що «як тільки члени цієї фракції («а ля опозиційної») скажуть, що політика закінчилася, ми хочемо працювати і допомагати киянам, ремонтувати ліфти, боротися з пробками на дорогах, підвищувати якість води, оптимізувати витрати, займатися лікарнями - все буде нормально».

Раніше ForUm повідомляв, що наразі розробляється план розвитку міста Києва, який буде представлений найближчим часом. Про це заявив заступник київського міського голови – секретар Київради Олесь Довгий.

За словами Довгого, зараз нова команда намагається налагодити ефективний діалог з жителями Києва, «тому що не можна говорити, сидячи в кабінеті, як ефективно розвивати ту чи іншу галузь, потрібно запитати у киян».

У цьому контексті секретар Київради пригадав про проведення громадських слухань, ініційованих київським міським головою Леонідом Черновецьким. «Це не піар. Це бажання працювати з киянами і почути все те, що за багато років у них наболіло», - підкреслив Довгий.

Він також скказав, що «та кількість людей, яка працювала в КМДА над зверненням киян, не могла фізично обробити і 10% того, що люди хочуть сказати». Тому, як заявив Довгий, ці структурні підрозділи будуть збільшені «вдесятеро». Крім того, громадські слухання будуть введені «як під міською радою, так і в кожній районній адміністрації».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

277