Міністерство юстиції України 5 травня видало Будівельній палаті України свідоцтво про державну реєстрацію.
Про це сьогодні на засіданні Ради Будівельної палати повідомив її співголова, президент Холдингової компанії «Київміськбуд» Володимир Поляченко.
За його словами, найближчим часом очікується отримання дозволу Антимонопольного комітету України на здійснення Будівельною палатою своєї діяльності.
Як відзначив Поляченко, ставши повноправним юридичним суб'єктом, Будівельна палата зможе приступити до виконання своєї основної функції – сприяти розвитку будівельної галузі України, іншим, пов'язаним з нею галузям, а також сприяти розвитку української економіки в цілому, повідомляє «УНІАН».
На засіданні Ради Будівельної палати було розглянуто порядок денний майбутніх зборів членів палати і дано рекомендації щодо створення і налагодження роботи комітетів палати і її Секретаріату.
Як повідомлялося, 19 листопада 2005 року відбулися установчі збори Будівельної палати України, на яких були затверджені основні напрямки діяльності цієї організації.
Членами ініціативної групи із створення Будівельної палати України зокрема є: народний депутат України Олександр Омельченко, президент АТ ХК «Київміськбуд» Володимир Поляченко, генеральний директор концерну «Поділля» Тимофій Гиренко, генеральний директор КК «Київавтодор» Володимир Жуков, голова правління ЗАТ «Севастопольбуд» Сергій Кац, начальник управління координації роботи проектних і будівельних організацій КМДА Володимир Кунах, перший віце-президент АТ ХК «Київміськбуд» Станіслав Мартинюк та інші.
Засновники Будівельної палати мають намір розвивати науково-технічні і торговельні зв'язки між будівельниками України та інших країн, відстоювати інтереси всіх учасників будівельного ринку України, сприяти розвитку галузі містобудування, впровадженню в ділову практику загальноприйнятих норм і правил поведінки суб'єктів будівництва. Будівельна палата також планує здійснювати контроль за якістю і вартістю житла, своєчасністю його спорудження, забезпеченням цільового використання залучених в будівництво коштів.
На установчих зборах про своє бажання увійти в Будівельну палату заявили близько 1 тис. підприємств, які працюють у сфері будівництва, виробництва будівельних матеріалів, і компаній, зайнятих на ринку нерухомості.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом