Сьогодні в Мінську почалося планове засідання Координаційного комітету з питань протиповітряної оборони при Раді міністрів оборони держав-учасниць Співдружності незалежних Держав.

Як повідомили в управлінні прес-служби Міністерства оборони, Україну, яка традиційно бере участь в засіданні як держава-спостерігач, представляє командувач Повітряними Силами Збройних Сил України генерал-полковник Анатолій Торопчин.

Під час засідання передбачено проведення навчально-методичного збору з командувачами Військово-Повітряних Сил і Протиповітряної оборони держав-учасниць СНД, підбиття підсумків роботи за 2005 рік і визначення шляхів подальшого розвитку об'єднаної системи протиповітряної оборони держав-учасниць СНД. Крім того члени української делегації планують обговорити організаційні заходи, пов'язані з проведенням в поточному році двостороннього командно-штабного тренування чергових сил протиповітряної оборони України і Російської Федерації, а також визначити напрямки співпраці з командуванням Військово-Повітряних Сил і військ Протиповітряної оборони Республіки Білорусь з питань автоматизованої системи управління військами і обміну даними про радіолокаційну обстановку, повідомляє «УНІАН».

Під час зустрічі з керівництвом Сил Повітряної оборони Республіки Казахстан командувач Торопчин планує обговорити питання підготовки і виконання бойових стрільб зенітно-ракетними комплексами протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України на полігоні «Сарі-Шаган» цього року.

Завтра, 4 квітня, під час навчально-методичного збору буде проведене практичне заняття з організації взаємодії сил і засобів ППО при виконанні завдань бойового чергування з ППО в Східноєвропейському регіоні колективної безпеки з використанням автоматизованої системи управління. Після його проведення учасники засідання ознайомляться із зразками техніки радянського виробництва, яка була модернізована в сучасних умовах.

В рамках засідання Координаційного Комітету з питань ППО держав-учасниць СНД українська делегація обміняється досвідом і інформацією, що становить взаємний інтерес, а також ознайомиться з новими досягненнями у галузі протиповітряної оборони країн-членів учасниць СНД.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

436