В Житомирській області правоохоронці вилучили з незаконного продажу близько 70 кг сумнівних піротехнічних виробів. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Житомирській області.

«На території Житомирщини тривають профілактичні рейди міліції щодо попередження та припинення фактів продажу піратської піротехнічної продукції», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що правоохоронці перевіряють ринки, місця можливого стихійного продажу, а також заклади торгівлі та суб'єкти господарювання, які мають ліцензії на право здійснення цього виду діяльності.

Згідно з повідомленням, під час одного з рейдів у м. Бердичеві працівники міліції викрили місце торгівлі несертифікованим товаром в будівельному маркеті. Так, окремо обладнані стенди з феєрверками на будь-який смак привертали увагу покупців магазину, а потім і продавалися разом з цементом, шпаклівкою і цвяхами.

За даними міліції, на запитання правоохоронців про дозвільні документи на такий вид товару власниця магазину тільки розвела руками.

Так, з торговельного закладу було вилучено близько 14 кг неліцензованої піротехнічної продукції, а відносно підприємниці оформлені матеріали для притягнення її до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ст. 195-6 (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

«Зараз на території області зафіксовано близько десятка подібних фактів. Всього в ході проведення рейдів правоохоронці вилучили близько 70 кг або більше 1200 найменувань різноманітної продукції невідомого походження і сумнівної якості», - цитує відділ зв'язків з громадськістю начальника сектору УГБ УМВС Олександра Господарчука.

У міліції також нагадали, що в обласному центрі та окремих райцентрах області використання піротехнічної продукції за рішенням органів місцевого самоврядування взагалі заборонено.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2299 грн.