У Миколаєві чоловіка, який з двома гранатами зайшов у приміщення Заводського районного суду, співробітник батальйону патрульної служби міськуправління міліції умовив не робити необдуманого вчинку.

За інформацією відділу зв'язків з громадськістю облуправління МВС, першим на виклик прибув командир роти №3 батальйону патрульної служби майор міліції Олег Цибко.

Міліціонер зайшов у кабінет, де перебував чоловік з гранатою у руці і чекою в інший, і почав переговори. Роз'яснивши чоловікові, що від його дій може постраждати багато людей, міліціонер умовив його передати йому вибухонебезпечний предмет.

Але віддавши одну гранату, той відразу дістав з кишені куртки іншу і висмикнув чеку. І цього разу майору міліції вдалося переконати чоловіка не робити необдуманого вчинку. Після цього працівник міліції вивів чоловіка з будівлі і посадив його в патрульний автомобіль, який доставив його у Заводський райвідділ міліції.

Дві гранати були оглянуті працівниками вибухотехнічної служби, вони виявилися навчальними. За словами затриманого, він прийшов у кабінет заступника голови суду для з'ясування з нею особистих стосунків, не пов'язаних із діяльністю суду.

Правоохоронці опитують учасників та свідків події, проводяться першочергові слідчі дії.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2340 грн.
37