У Миколаєві чоловіка, який з двома гранатами зайшов у приміщення Заводського районного суду, співробітник батальйону патрульної служби міськуправління міліції умовив не робити необдуманого вчинку.

За інформацією відділу зв'язків з громадськістю облуправління МВС, першим на виклик прибув командир роти №3 батальйону патрульної служби майор міліції Олег Цибко.

Міліціонер зайшов у кабінет, де перебував чоловік з гранатою у руці і чекою в інший, і почав переговори. Роз'яснивши чоловікові, що від його дій може постраждати багато людей, міліціонер умовив його передати йому вибухонебезпечний предмет.

Але віддавши одну гранату, той відразу дістав з кишені куртки іншу і висмикнув чеку. І цього разу майору міліції вдалося переконати чоловіка не робити необдуманого вчинку. Після цього працівник міліції вивів чоловіка з будівлі і посадив його в патрульний автомобіль, який доставив його у Заводський райвідділ міліції.

Дві гранати були оглянуті працівниками вибухотехнічної служби, вони виявилися навчальними. За словами затриманого, він прийшов у кабінет заступника голови суду для з'ясування з нею особистих стосунків, не пов'язаних із діяльністю суду.

Правоохоронці опитують учасників та свідків події, проводяться першочергові слідчі дії.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

38