Печерський районний суд міста Києва виніс вирок заступнику голови м. Вишневе (Київська обл.) і депутату Софіївсько-Борщагівської сільської ради за вимагання. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

«Печерський райсуд столиці виніс вирок заступнику голови м. Вишневе і депутату Софіївсько-Борщагівської сільської ради, які вимагали від приватного товариства безоплатно передати рекламні конструкції в Київській області», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що заступника мера засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі, його спільників - до 3 років 3 місяців.

За даними прокуратури, наприкінці грудня 2012 року чиновники запропонували приватному товариству безоплатно передати шість рекламних щитів, розташованих уздовж траси Київ - Боярка, іншому підприємцю.

В обмін чиновники пообіцяли надати дозвіл на розміщення решти дев'яти рекламних конструкцій, у разі відмови заступник мера і депутат погрожували взагалі демонтувати всі рекламні щити суспільства.

Згідно з повідомленням посадові особи були затримані «на гарячому» під час підписання «договору-продажу і передачі керівнику приватної компанії дозволів на розміщення рекламних носіїв.

Як розповіли в прес-службі, у суді підсудні так і не визнали своєї провини у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (Вимагання). Однак доказів, зібраних прокуратурою столиці, виявилося достатньо, щоб їх вина була повністю доведена.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето
2562 грн.
65