Представники Венеціанської комісії протягом місяця прибудуть в Україну для загального напрацювання змін до закону про люстрацію.

Про це на брифінгу заявив радник міністра юстиції Ігор Алексєєв, передає Укрінформ.

«Ми очікуємо, що протягом місяця в Україну прибудуть представники Венеціанської комісії для напрацювання змін до цього закону, щоб надалі в комісії не з'являлося жодних зауважень», - сказав Алексєєв.

Крім того, директор Департаменту з питань люстрації Мін'юсту Тетяна Козаченко зазначила, що йдеться тільки про вдосконалення закону про люстрацію.

«Є кілька положень, які потрібно обговорювати і вдосконалювати. Наприклад, щодо органу люстрації, то він має бути наділений більш незалежними управлінськими функціями, тобто органу люстрації вони (Венеціанська комісія. - Ред.) хочуть надати більше не незалежності, а можливостей», - сказала Козаченко.

Вона також повідомила, що Венеціанська комісія надала Україні три місяці для доопрацювання закону, але це не зупиняє процес люстрації.

«У нас є три місяці, щоб удосконалити закон про люстрацію. Венеціанська комісія не наполягала на припиненні закону, це жодним чином не припиняє його зараз. Перевірка проходить за чіткими критеріями, що не заважає робити і поліпшення закону», - сказала Козаченко.

Нагадаємо, текст закону про люстрацію «дуже поганий» і буде змінений, заявляє президент Венеціанської комісії Джанні Букіккіо.

16 вересня Верховна Рада України підтримала Закон України «Про очищення влади».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2925 грн.