Прокуратура Чернігівської області після завершення досудового розслідування направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно митника, підозрюваного у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні, повідомили ForUm'у в Управлінні зв'язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Вищевказані протиправні дії завдали державі збитків у вигляді недоотриманих обов'язкових платежів на суму понад 2,4 млн грн.

Слідством встановлено, що державний інспектор митного поста здійснив митне оформлення дизельного палива на загальну суму понад 8 млн грн, створивши видимість подальшого переміщення цього вантажу в Південну митницю Міндоходів. При цьому паливо з митного поста вже було вивезено невстановленими особами в невідомому напрямку.

В обвинувальному акті дії митника кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 і ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України (Зловживання службовим становищем; Службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки). Прокурором був також пред'явлений обвинуваченому цивільний позов про відшкодування заподіяної державі шкоди.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
8293 грн.
77