У Хмельницькій області правоохоронці припинили діяльність групи з дев'яти осіб, які займалися постачанням на територію області та поширенням метадону. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю обласного Управління МВС.

За інформацією міліції, зловмисники протягом тривалого часу займалися перевезенням та збутом наркотичного засобу метадон. Свою діяльність підозрювані розгорнули в Славутському та Шепетівському районах, а також у місті Нетішині.

Під час проведення санкціонованих обшуків у наркоторговців вилучили 270 грамів метадону, 42 тисячі гривень і п'ять тисяч доларів США, ваги та інші речові докази, які свідчать про злочинну діяльність групи.

Метадон зловмисники постачали з Київської та Львівської областей. За цінами чорного ринку один грам цього наркотичного засобу коштує близько 1,7 тисячі гривень.

Зараз затримані перебувають під вартою. Слідчі продовжують роботу в рамках кримінального провадження. Згідно з санкцією статті, зловмисникам загрожує від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/еврозима/зима/лето/осень
3045 грн.