Військова прокуратура Центрального регіону розслідує факт закупівлі неякісного взуття для військовослужбовців на суму 4,2 млн грн. Про це повідомляє управління по зв'язках з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«Органами військових прокуратур тривають розпочаті в жовтні поточного року перевірки додержання законодавства при матеріально-технічному, речовому, продовольчому, медичному та іншому забезпеченні військовослужбовців», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України така перевірка, в тому числі, проведена в одній з військових частин Національної гвардії України.

Згідно з повідомленням, за її результатами встановлено факт закупівлі протягом липня-вересня 2014 у комерційної структури черевиків у кількості 11,6 тис. пар на загальну суму 4,2 млн грн, які, згідно з висновками експертів, не відповідають державним стандартам, виготовлені з неякісних матеріалів і не мають маркування.

Також встановлено, що при укладенні договору комерційна структура представила ряд документів, що підтверджують якість взуття, в тому числі сертифікати відповідності, чим ввела в оману військовослужбовців Нацгвардії.

Так, відомості по цей кримінальний злочин внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою). Для проведення досудового розслідування кримінальне провадження передано згідно з підслідністю до органів внутрішніх справ.

За даними прокуратури, санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом