Столичній громаді повернули землю на загальну суму 40 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури м. Києва.

«Виконано судове рішення про повернення територіальній громаді земельної ділянки вартістю понад 40 млн грн у Голосіївському районі столиці», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рішенням Київради у 2010 році столичному товариству було передано у довгострокове користування земельну ділянку площею 3,2 га для розміщення офісно-складських приміщень на вул. Бродівській.

Згідно з повідомленням, за умовами договору, товариство повинно було почати забудову орендованої території. Однак будівельні роботи так і не починалися.

Крім того, за даними прес-служби, будівельне товариство досить тривалий час не сплачувало орендну плату за користування землею, заборгувавши столичному бюджету понад 11 млн гривень.

Так, прокуратура Голосіївського району заявила позов до Господарського суду Києва про розірвання договору оренди та повернення землі у власність громади. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі.

На цей момент спірну ділянку реально повернуто із незаконного користування киянам.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

54