Президент Росії Володимир Путін провів телефонну розмову з федеральним канцлером Австрійської Республіки Вернером Файманом, обговоривши зупинку «Південного потоку». Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кремля.

«У ході розмови Володимира Путіна з Вернером Файманом відбувся обмін думками з питань взаємодії в енергетичній сфері, у тому числі з урахуванням припинення реалізації проекту «Південний потік», - йдеться в повідомленні.

Як відомо, будівництво газопроводу «Південний потік» було призупинене Росією 1 грудня після візиту президента РФ Володимира Путіна в Анкару.

ВАТ «Газпром» заявив про зміну стратегії щодо європейського ринку газу.

Нагадаємо, проект «Південний потік» вартістю 15,5 мільярда євро був розрахований на постачання в Європу 63 мільярдів кубометрів російського газу на рік. Трубопровід мав пройти через акваторію Чорного моря в країни Південної та Центральної Європи. Передбачалося, що транспортування газу почнеться наприкінці 2015 року. Газопровід планувалося прокласти територією Болгарії, Сербії, Угорщини, Австрії, Італії та Словенії. Про бажання брати участь у проекті заявляла також Македонія.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2340 грн.