У Києві розпочався суд над замовниками вбивства одного з керівників промислового підприємства м. Запоріжжя. Про це повідомляє прес-служба прокуратури м. Києва.

«У Солом'янському райсуді столиці відбулося підготовче засідання у кримінальній справі стосовно двох чоловіків, звинувачених у спробі отруїти одного з керівників промислового підприємства в м. Запоріжжі», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час підготовчого засідання суд задовольнив клопотання прокуратури міста Києва і продовжив строк перебування під вартою для обох підсудних ще на 60 днів.

Організатору та замовнику інкримінують скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 27, п. п. 6,11,12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (Організація умисного вбивства, вчинена групою осіб). Обвинуваченим загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.

Як повідомляв ForUm, раніше прокуратура міста Києва спрямувала до суду матеріали кримінальної справи стосовно депутата і бізнесмена, обвинувачених в організації замаху на життя одного з керівників промислового підприємства у м. Запоріжжі.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

29