Адвокат Сергія Арбузова Микола Фомін заявив, що не здивується, якщо з таким підходом влади до правосуддя проти його підзахисного найближчим часом заведуть і інші необґрунтовані справи.

«Я боюся, що вони щось нове придумають в найближчі дні, - зазначив він. - Тому що ми вже вийшли в публічну площину... Зрозуміло, що це все дута історія, але вони зараз щось нове надрукують. Ну, будемо нове читати. Така наша робота», - зазначив адвокат.

Крім того, Фомін заявив, що стосовно Арбузова немає інших кримінальних проваджень, крім того, що стосується створення телеканалу БТБ.

«Ми запитали у ГПУ: скажіть, будь ласка, чи є ще кримінальне провадження стосовно Арбузова, крім претензій до створення БТБ? Ми, як захист, повинні знати, що розслідувала ГПУ. Ми отримали офіційну відповідь від ГПУ: кримінальних проваджень, де Арбузов виступає підозрюваним, крім провадження, пов'язаного з телеканалом БТБ, не існує», - процитував Фомін.

Нагадаємо, раніше Фомін заявив, що прибуток телеканалу БТБ не могла бути вкрадена з причини її відсутності. Таким чином, за словами адвоката, у справі проти Арбузова відсутній склад злочину, тому притягнення до кримінальної відповідальності політика безпідставно.

Нагадаємо, раніше Фомін заявив, що прибуток телеканалу БТБ не міг бути вкрадений з причини його відсутності. Таким чином, за словами адвоката, у справі проти Арбузова відсутня подія злочину, тому притягнення до кримінальної відповідальності політика безпідставне.

«Спонсорування каналу і подальше його функціонування здійснювалося винятково за рахунок НБУ. Водночас у законодавстві є чітка заборона на такі дії», - сказав прокурор.

Водночас сам Арбузов категорично спростував інформацію ГПУ.

«Практика гучних заяв і відсутності аргументів сприяла тому, що відомство дискредитоване в очах суспільства. Навіть незважаючи на фактично «лежачий стан», прокуратура продовжує озвучувати звинувачення, які не мають стосунку до реальності. Наприклад, теза слідчого про те, що БТБ створено всупереч чіткій забороні. Але це ж абсурдно. Невже мені потрібно вказувати слідчому на те, що такої заборони в законодавстві не існує. Крім того, є норма, що дозволяє НБУ засновувати і брати участь в капіталах дочірніх підприємств. Що й було зроблено в цьому випадку», - сказав Арбузов.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом