Замість ліквідованого Інституту інноваційних технологій та змісту освіти будуть створені Інститут модернізації змісту освіти, а також Інститут освітньої аналітики. Про це в ході прес-конференції заявила перший заступник міністра освіти Інна Совсун, повідомляє кореспондент Forum'у.

За її словами, однією з основних схем підозрюваних у корупції в системі освіти була модель закупівлі і розробки підручників. Саме тому Міносвіти працювало над ліквідацією Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, який відповідає за закупівлю підручників.

«На його місці буде створено дві установи - Інститут модернізації змісту освіти та Інститут освітньої аналітики», - сказала вона.

Перший з них, за словами Совсун, займатиметься розробкою навчальних планів, програм та закупівлею підручників. Інститут освітньої аналітики займатиметься збором, аналізом та узагальненням статичною інформацією й підготовкою аналітики.

За словами Совсун, в інституті Інноваційних технологій та змісту освіти було 612 робочих місць, однак після створення двох нових установ їхню кількість буде скорочено.
 

Тетяна Мацур, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето
2648 грн.
68