Організація з безпеки і співробітництва в Європі найближчим часом буде проводити переговори про припинення вогню поблизу деяких населених пунктів на Донбасі для доступу туди працівників муніципальних служб і гуманітарних місій, повідомив представник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків.

«Можу сказати, що мова йде не тільки про групи, з якими ми ведемо постійний діалог, але там є багато маленьких збройних груп. Ми змогли провести переговори про міні-припинення вогню біля села Трьохізбенка. Була надана певна допомога, розпочалися ремонтні роботи. Зараз нам потрібно знову сідати за стіл переговорів, аби домовитися про міні-припинення вогню ще в декількох містах. Це дуже складний процес», - заявив Боцюрків.

Він зазначив, що в муніципальних службах працюють цивільні люди, які теж ризикують своїм життям, надаючи гуманітарну допомогу в цих селах, повідомляє РБК-Україна.

«Протягом наступних кількох днів ми будемо просити надавати нам доступ», - заявив Боцюрків.

Як раніше повідомляв ForUm, 19 вересня учасники Контактної групи з урегулювання ситуації в Україні підписали в Мінську меморандум, що передбачає припинення застосування зброї обома сторонами конфлікту.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом