Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон має намір узаконити правило, згідно з яким мігранти зможуть претендувати на набуття будь-яких пільг у Великобританії лише пропрацювавши в країні щонайменше чотири роки.

«Моя мета проста - зробити нашу імміграційну систему більш справедливою і зменшити винятково високий рівень міграції з країн ЄС до Великобританії», - заявив Кемерон.

Мігранти повинні будуть мати пропозицію про роботу ще до переселення у Великобританію, а ті, хто втратив роботу, зобов'язані покинути країну. Кемерон обіцяє також, що мігранти протягом перших чотирьох років не зможуть претендувати на отримання соціального житла або податкових пільг. Крім того, протягом цього терміну вони не будуть отримувати допомогу на дітей або податкові знижки на утримання своїх дітей, що живуть в інших країнах.

При цьому Кемерон знову не виключив можливості виходу країни з Євросоюзу: «Ми заслуговуємо на те, щоб нас почули, і нас повинні почути. Якщо мої плани будуть здійснені, я буду, як вже не раз говорив, вести кампанію, щоб зберегти цю країну в рамках реформованого ЄС. Якщо наші побоювання не почують і ми не зможемо перевести наші відносини з Євросоюзом на інший рівень, я нічого не можу виключити», повідомляє Deutsche Welle з посиланням на The Guardian.

Ці заходи можуть торкнутися більш 300 тис. громадян ЄС, які вже працюють у Британії. Згідно зі статистичними даними за червень, міграція до Великобританії в 2014 р. зросла на 40% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У країну щорічно приїжджає до 260 тис. мігрантів, що обумовлено імміграцією з низки нових країн - членів ЄС, зокрема з Румунії.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом