Найавторитетніше видання у боксі американський журнал The Ring в своєму оновленому рейтингу кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії поставив українського суперважковаговика Володимира Кличка на друге місце після американського напівважковаговика Флойда Мейвезера.
У попередньому рейтингу українець займав третю позицію.
Востаннє боксер суперважкої ваги займав таку високу позицію в рейтингу Pound for pound майже 25 років тому - тоді очолював цей рейтинг Майк Тайсон. Відтоді і до Володимира Кличка тільки Евандер Холіфілд наближався до таких вершин - у різні роки він займав третє і четверте місця в цьому рейтингу, повідомляє boxingnews.
А ось інший знаменитий боксер - британець Леннокс Льюїс ніколи не піднімався вище восьмої позиції цього рейтингу.
Нагадаємо, 16 листопада Кличко переміг обов'язкового претендента на титул чемпіона світу за версією IBF болгарина Кубрата Пулєва.