Прокуратура Рівненської області відстояла в суді право держави на власність частини нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок і Грозний-Армавір-Трудова, повідомили ForUm'у в прес-службі ГПУ.

Прокурорською перевіркою встановлено, що частини нафтопродуктопроводів загальною довжиною 1433 км, які проходять по території України, були незаконно оформлені на дочірнє підприємство «Прикарпатзахідтранс» російської акціонерної компанії «Транснафтопродукт».

За позовом Генеральної прокуратури України суд першої інстанції своїм рішенням витребував зазначені об'єкти з володіння вказаного підприємства і передав Фонду державного майна України. Однак Рівненський апеляційний господарський суд за апеляцією відповідача скасував вказане рішення і припинив провадження у справі.

У зв'язку з цим прокуратура Рівненської області внесла касаційну скаргу, яку Вищим господарським судом України було задоволено, а справу передано для повторного розгляду судом апеляційної інстанції. Надалі, завдяки доводам та принциповій позиції прокурорів, Рівненським апеляційним господарським судом 25 листопада цього року підтверджено законність рішення суду першої інстанції про задоволення позову Генеральної прокуратури України про визнання права власності на частини нафтопродуктопроводів за державою.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

51
Теги