На річницю початку Майдану колишні соратники нинішнього міністра молоді і спорту Дмитра Булатова по Автомайдану вирішили піднести йому сюрприз. Бойові товариші в прямому сенсі слова «злили» Булатова, розповівши, що його викрадення в січні 2014-го було сфабриковане, а били його не по-справжньому, пише «Взгляд».

Булатов - випадкова людина

«В уряді немає випадкових людей, а Булатов - це випадкова людина. Для нас було очевидно, що його побиття - це шахрайство», - заявив активіст Автомайдану Сергій Поярков.

За його словами, на той момент, коли обирався Кабінет Міністрів, Булатов остаточно себе дискредитував в очах своїх товаришів. Однак було прийнято рішення не робити розбір польотів», щоб не заважати формуванню Кабміну, тому про псевдопобиття Булатова ніхто не розповідав.

«Якщо б ми це розповіли відразу - це спрацювало б проти країни, проти Майдану. Зараз минув час... Булатов ніяк не показав себе на посаді міністра. Нарешті у нас є можливість сказати відкритим текстом, що приховувалося місяці», - говорить Поярков.

Булатов переситився славою і грошима

Син відомого політика Анатолія Гриценка, Олексій, який був одним з лідерів Автомайдану і брав участь практично у всіх акціях, стверджує, що останню крапку у справі Булатова повинна поставити міліція.

«На жаль, МВС поки не надали доказів його побиття. Хоча ще під час Майдану я завжди говорив, що є кілька версій з Булатовим. Перша: його вкрали. Друга: він сам сховався. Третя: сталося щось погане. І поки у нас немає доказів, ми будемо шукати їх і робити для цього все можливе», - сказав він.

Ще з часів Майдану у Олексія Гриценка з Булатовим склалися холодні стосунки. Олексій зізнався, що якби зараз знову організувалася така злагоджена команда Автомайдану, як тоді, то в колектив Булатова ні за що б не запросив. За його словами, Булатов не витримав випробування славою, грошима і посадами. «Він постійно звинувачував нас, що ми робимо щось не те... А коли всі були на Грушевського, то він пішов купатися в ополонці. Після цього він не був ні в одній гарячій точці, коли були найважчі події на Майдані. Хоча деякі люди з-за кордону брали квитки і прилітали відразу», - заявив Гриценко.

На думку сина колишнього міністра оборони, дуже багато ознак того, що викрадення Булатова було сфабрикованим.

Булатов - людина Яценюка?

Колишній радник міністра молоді і спорту Володимир Бойко розповідає, що історія з раптовим зникненням (в інтерпретації Булатова - «викраденням»), а потім випадковим звільненням з «полону російського спецназу» Булатова не належить до питання віри. Це - питання факту. Ніяких доказів того, що описана ним пригода мала місце, досі немає. «Ще в березні цього року я дізнався, що кримінальну справу, порушену МВС за заявою Булатова, не розслідують, оскільки дуже швидко встановлено, що ніхто міністра не викрадав. Але закрити провадження і притягнути Булатова до відповідальності за заздалегідь неправдиве повідомлення про злочин у Авакова не намагаються», - розповідає Бойко.

За словами Бойка, колишні соратники Булатова завжди знали, що він аферист, який імітував власне викрадення, щоб відвернути увагу суспільства від крадіжки грошей, які збирали на допомогу Автомайдану. Тоді ж була оприлюднена інформація про те, що Булатов у той час, коли на Майдані гинули люди, відпочивав на крадені гроші в Домініканській республіці. Але всі вимоги товариства усунути Булатова від посади Яценюк ігнорував.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

высокая мода/зима
8768 грн.