Міністра молоді і спорту України Дмитра Булатова під час Майдану ніхто не викрадав. Про це заявив один із лідерів Автомайдану Сергій Поярков в ефірі Радіо «Вести».

«Ми з початку не вірили, що Булатова викрадали. За три дні до викрадення його голосуванням виключили з ядра Автомайдану за хамство, зіркову хворобу та інші причини. Його не було сенсу викрадати. Тілесні ушкодження Булатова після нібито тижня катувань ні в яке порівняння не йдуть з трьома хвилинами побиття Тетяни Чорновол. Зараз він уникає будь-яких розмов на цю тему. Я з ним розмовляв, і він повторював ті ж самі завчені 10 пропозицій. Є дуже просте пояснення, що знімає всі питання - його ніхто не викрадав», - заявив Поярков.

Колишній соратник Булатова пояснив, що мовчав досі, тому що до певного моменту було вирішено цю тему не порушувати. «Потім його взяли в Кабмін, і ми не хотіли вносити розбрат у процес. Ми розуміли, що зараз не час для розбору польотів. Але зараз буде новий Кабмін, і не хотілося б, щоб там була фейкова фігура, яка де-факто вже давно не має стосунку до Автомайдану», - сказав Поярков, повідомляє «Корреспондент».

Нагадаємо, Дмитро Булатов - колишній активіст Автомайдану. 27 лютого він був призначений міністром молоді та спорту.

Булатов зник 22 січня, а 30 січня його знайшли у селі Вишеньки Бориспільського району. Як розповів сам активіст, невідомі били, катували, порізали йому вухо і навіть розпинали - у нього проколи на руках. Він був госпіталізований у київську приватну клініку «Борис». Пізніше він вирушив на лікування до Литви, а потім до Німеччини.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

88